ServerFile [ÜCRETSIZ]M3 FULL FIX 17GB PAKET

CR LEAKS

FOUNDER
Mar 25, 2022
999
4,929
113
Credits
8,741
Merhaba arkadaşlar bu paketi paylaşma sebebim, paketi sağladığım sunucular bu paketi alıp daha düşük fiyatlara satmaya başladı bu yüzden ücretsiz vereceğim. Zaten sunucumu geçen ay kapatmayı düşünüyordum ayrıca, üniversite okuduğum için çok fazla vaktim olmuyor ve önümüzdeki günlerde yurtdışına çıkacağım uzun bir süre geri dönmeyeceğim. Belirttiğim gibi zaten sunucuyu kapatmayı düşünüyordum ve sunucumdaki yetkililer kapatma ilgileniriz dedikleri için bir ay daha açık tutma kararı aldık fakat artık fivem iyice sıkmaya başladı Hem oyun olarak hem de çevredeki kişilerle tartışma olarak. Herkes piyasada meveloper olmuş herkes bu ortamda birbirini kazıklama derdinde, yalancısından tut dolandırıcısına kadar herkes bu piyasda. Btk lisansı olmayan birçok insan domain alıp hosting firması kuruyor. Paketi kopyalayıp satan veya bedava veren arkadaşlar hiç uğraşmasın diye ben fulf fix ve geliştirilmiş halini paylaşıyorum.

Birçok kişi discord şablonumdan tutun yaptığım tasarımlara kadar emek verdiğim şeyleri çaldı fakat hepsinde çıkacağına eminim bende bana bu hainliği yapanlara inat ücretsiz bir şekilde paylaşıp fivem sunucu yönetim işini tamamen bırakıyorum döndüğümde sadece ekibimizle birlikte oyuncu olarak ara ara girip eğleneceğiz.

Paket vuscav1 scriptleri içermekte, niye vuscav1 altyapısında demedim bunun sebebi vuscav1 paketindeki framework ve birçok scripte sunucuyu patlatma kodları mevcut bende bu yüzden komple altyapıyı değiştirdim. Sadece beğendiğim ve kullanışlı olan scriptleri ve meslekleri paket içerisinde yer verdim. [Yaklaşık 2-3gb] Paket cache dosyaları ile birlikte 17gb civarına geliyor. içerisinde tx admin mevcut 40120 portu ile web panelinden sunucunuzu kontrol edebilirsiniz.

sunucu dosyaları tanıtım: Heaven Roleplay Açılıyor!

Sunucu Dosyası
Virüstotal
rar şifresi: discord:konzi#7309

Sunucuda kullanılan loglar için oluşturduğum discord log şablonu
https://discord.new/wff3RFH928WC

Yardım için:
Join the Konzi Development Discord Server!